HALÍČKY NA MANDLE NA MÁSLO HORKÉ ČOKOLÁDY

HRNÍČKY NA MANDLOVÉ MÁSLO RECEPT NA HORKOU ČOKOLÁDU

Tyto lahodné hrnky z tmavé čokolády s mandlovým máslem jsou ve skutečnosti paleo-friendly a také bez lepku, jakkoli jste to nikdy nepochopili! Moje domácnost je má všechny ráda víc než snadno nabízené hrnky Reese s arašídovým máslem!

Vydělávají se velmi jednoduše a potřebují jen pár komponent, které s největší pravděpodobností momentálně chcete nosit dlaň! Rád používám Justinovo značkové arašídové máslo nebo dokonce mandlové máslo, když je tvořím, ale využijte možnosti ořechových másel k opravdové radosti z nich!

 

HALÍČKY NA MANDLE NA MÁSLO HORKÉ ČOKOLÁDY

Komponenty

1 ½ hrnku mandlového másla (měkké nebo dokonce tlusté, bez míchání)
2 lžíce medu (surový, bio)
1 hrnek hořké lahodné čokoládové bramborové lupínky (nebo dokonce nalámaná hořká lahodná čokoláda právníci, 65 % kakaa+)
1 lžíce kakaového prášku (nebo dokonce kakaového prášku, volitelně)

 

JAK UDĚLAT HALÍČKY NA MANDLOVÉ MÁSLO NA HORKOU ČOKOLÁDU

Chcete-li začít, vaše hrnky s mandlovým máslem (nebo dokonce vámi preferovaným ořechovým máslem), přejděte trochu směrem k míse na míchání rozměrů nástroje. Integrujte měkké nebo dokonce robustní mandlové máslo bez míchání spolu s medem, dokud nezměkne. Podrobnosti o tom, že byste mohli také zahřát mandlové máslo a medovou směs v krátkém 30 2. mikrovlnném ohřevu domácnosti, aby byla směs tekutá.

Lžící přímo do malé pánve na muffiny, spolu s obložením nebo jinak, dentální plnění každého muffinového hrnku asi padesátiprocentní metodou. V závislosti na tom, kolik vložím do svých muffinových obložení, jsem skutečně vytvořil kdekoli mezi dvaceti až 24 hrnky s hořkou lahodnou čokoládou s mandlovým máslem.

Rozmrazte lahodné čokoládové bramborové lupínky nebo dokonce poškozené lahodné čokoládové právníky (doporučuji 65%+ kakaový materiál) v mikrovlnné nádobě bez rizika. Ohřejte hořkou lahodnou čokoládu 32. periodami, míchejte mezi domácím zahříváním, dokud není každá hořká lahodná čokoláda skutečně měkká a rozmražená.

Vmíchejte lžíci kakaového prášku, nebo dokonce použijte kakaový prášek, pokud dáváte přednost. Do malých hrnků na smažení na muffiny přidejte lžíci směsi mandlového másla, dokud nebude každá lahodná čokoládová poleva skutečně využita. Spolu s kompletním stylem nově namletého oceánského sodíku, který je ve skutečnosti rovněž volitelný, nicméně velmi doporučený!

Umístěte malý plech na smažení na muffiny přímo do lednice s mrazákem po dobu nejméně třiceti minut a provádějte jej poté, co skutečně vychladnou. Hrnky na mandlové máslo jistě vyniknou hned z podnosu, když posunete čepel másla dolů o jeden okraj. Stejně jako je všechny zvednete, pokud možná nepoužíváte obložení.

 

SKLADOVÁNÍ KALÍČKŮ NA MANDLE NA MÁSLO NA HORKOU ČOKOLÁDU

Tyto jednoduché hrnky bez vaření nebo dokonce pamlsky jsou ve skutečnosti ledové ke shromažďování všech z nich a jsou ve skutečnosti nejlepší nabízené přímo z lednice s mrazákem. Uchovávejte v omezeném prostoru v lednici nebo dokonce lednici s mrazákem až jeden celý týden.

 

Pokyny

Do mixovací misky trochu směrem k rozměru nástroje integrujte mandlové máslo a med až do účinné integrace. Nalijte směs mandlového másla přímo do malých hrnků na muffiny nebo dokonce do obložení. *Všechny jsem vyplnil tak trochu z více než padesáti procent.

Umístěte malý podnos na muffiny naplněný mandlovým máslem přímo do lednice s mrazákem a před přidáním úrovně lahodné čokolády jej nechte 15–20 minut vychladit.

Rozmrazte lahodnou čokoládu a vytvořte pokrm bez rizika v mikrovlnné troubě, přičemž bramborové lupínky ohřejte pokaždé na 30 sekund. Redukční lahodné čokoládové bramborové lupínky přimíchejte mezi topnými obdobími domácnosti. Po rozmrazení vmíchejte kakaový prášek (volitelně) a také po lžících přidejte směs mandlového másla v malé pánvi na muffiny.

Umístěte malou pánev na muffiny do lednice s mrazákem. Když jsou všechny hrníčky s mandlovým máslem skutečně pokryty rozmraženou lahodnou čokoládou. Povolit směrem k úžasné, stejně jako konfiguraci po dobu minimálně třiceti minut.

Author: Douglas Torres